sezon
20 بهمن 1401 - 12:01

ماموستا رستمی: فرمان عفو رهبری رأفت و مهربانی نظام را نشان داد‌

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: فرمان عفو رهبری، بار دیگر رأفت و مهربانی نظام را به دنیا نشان داد.

ماموستا فایق رستمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سنندج، با اشاره به فرمان عفو محکومان حوادث اخیر از سوی رهبر انقلاب اظهار داشت: این دستور نوید بزرگ و مژده‌ای بسیار خوشحال‌کننده از سوی پدر مملکت به همه فریب‌خوردگان بود که دلِ همه مردم را شاد کرد.

وی با بیان اینکه با این فرمان رهبری، بار دیگر رأفت و مهربانی نظام به دنیا نشان داده شد، گفت: البته هر چقدر قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی بیشتر شود، عطوفت نیز بیشتر می‌شود.

نماینده مردم کردستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه فرمان عفو اخیر رهبری، مقدمه‌ای برای بخشش و بازگشت محکومان به جامعه است، تصریح کرد: امیدواریم با لطف، مرحمت و نگاه کریمانه رهبر معظم انقلاب که در دنیا نظیر ندارد، سایر بازداشت‌شدگان نیز عفو شوند؛ به فرموده قرآن پیامبر گرامی اسلام برای امتش دلسوز بود و این اقدام نیز نشان داد که معظم‌له همواره دغدغه ملت ایران را دارد.

وی با تأکید بر اینکه فرمان رهبری باعث دلخوشی و شادی دل همه مردم به ویژه خانواده‌های محکوم‌شدگان در ایام جشن انقلاب شد، افزود: جا دارد همه ما مردم از فرمان بزرگ رهبری تقدیر و تشکر کنیم.

امام جمعه سنندج با بیان اینکه این روزها سرتاسر ایران غرقِ در جشن و سرور بوده و همه خوشحال‌‌اند، تأکید کرد: باید همه مردم شیعه و سنی به پاس قدرشناسی و تشکر از این فرمان رهبری، در راهپیمایی 22 بهمن امسال باشکوه‌تر به میدان آمده و با حضور گسترده و معنادار تمام توطئه‌ها و نقشه‌های شوم دشمنان را خنثی کرده و وفاداری خود به نظام را بار دیگر به تمام بیگانگان نشان دهند.

انتهای پیام/481/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1029288